Her Türlü Polyurea Su İzolasyonu, Sprey Poliüretan Su Yalıtımı, Epoksi Kaplama ve Gizli Dere Çatı İzolasyonu Uzmanlık Alanımızdır

  • Destek Hattı 0 (216) 709 39 20
  • Adresimiz Tantavi Mahallesi Exen İstanbul
    F Kule, D:161 Ümraniye
  • Çalışma Saatlerimiz Pzt - Cum, 9AM - 6PM

Gizli Dere İzolasyonu

Çatı Dere İzolasyonu

Çatınızda oluşacak sızıntılar, evinizin tavanına tamamen zarar verebilir. Yine bu şartlar altında yaşamınızı oldukça zor yürütebilirsiniz. Fakat Çatı Dere İzolasyonu sayesinde, sızıntılardan kurtulacağınız gibi, hizmetin içerisinde bulunacak astar, ısı yalıtım malzemeleri, buhar kesici, neme karşı önlem, ayırıcı tabaka, harç ve tüm bunların kaplamasıyla birlikte, tam teşekkürlü bir hizmet alabilirsiniz. Özellikle su sızıntılarına karşı kullanacağınız kesin çözüm, izolasyon işlemi olacaktır. Bir kere yaptırarak rahat edeceğiniz gibi, daha sonrasında sizlere sorunlar yaratmayıp, yalnızca mükemmel bir yaşam sunan bu hizmet doğrultusunda, hem şirketimizin sizlere sunduğu fırsatlardan, hem de kullanılan malzemenin sizleri tam anlamıyla tatmin edeceğinden emin olabilirsiniz.
 
Büyük binalarda terasa, küçüklerde ise, direkt olarak tuğla veya diğer çatı yapım malzemeleri altına yapılan Çatı Dere İzolasyonu, ince işçiliğe önem verilmesi gereken, her zaman yaptırılamayacağı gibi, tek seferde mükemmel sonuç almak zorunludur. Zedizolasyon.com.tr sitesinden gözlemleyeceğiniz ve temel bilgilere erişeceğiniz izolasyon ile ilgili çeşitli aşamaların tam anlamıyla mükemmel biçimde sağlanması için üstün çaba sarf eden ekibimizin, sizinde çatınıza mükemmel biçimde Çatı Dere İzolasyonu işlemini yapmasını talep edebilirsiniz.
 
Yalnızca hizmet esnasında değil, hizmetten sonra ve ilerleyen zamanlarda da mükemmel bir müşteri memnuniyeti sağlanması adına girişimlerde bulunan şirketimiz, herhangi bir probleminizde de sizlere destek vermekten ve memnuniyetinizi sürekli sağlamaktan mutluluk duyacaktır. Çeşitli olarak sunulan İzolasyon hizmetimizden, apartmanlar, site sahipleri, spor kompleksleri, sağlık kuruluşları ve her türlü çatıya sahip yapılar sorunsuzca faydalanabilir, kaliteli bir işçilik ve ustaların profesyonelleştiği bu hizmeti alabilirsiniz.
 
En uygun fiyata en iyi hizmeti almanızı sunan şirketimize, sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden direkt olarak ulaşabilir, ön bilgi veya fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunun ardından hizmet almak istediğiniz zamanlarda ise, direkt olarak bizlere erişim sağlayıp, kaliteli hizmetimizden yararlanmanızı bildirmeniz yeterli olacaktır.