Her Türlü Polyurea Su İzolasyonu, Sprey Poliüretan Su Yalıtımı, Epoksi Kaplama ve Gizli Dere Çatı İzolasyonu Uzmanlık Alanımızdır

  • Destek Hattı 0 (216) 709 39 20
  • Adresimiz Tantavi Mahallesi Exen İstanbul
    F Kule, D:161 Ümraniye
  • Çalışma Saatlerimiz Pzt - Cum, 9AM - 6PM

Gizli Dere İzolasyonu

Çatı Dere Sistemleri

Günümüzde kullanılan Çatı Dere Sistemleri, temel itibari ile iki ana grupta yer almaktadır. Bunlar, evinizin yapısına, bahsi geçen iklim koşuluna ve uyumluluğuna göre farklılıklar gösterebilmektedir. Bu sistemler ise; Asma Dere ve Gizli Dere olarak biliniyor.
 
Asma Dere: Çatıda yer alan saçak bölümüne kelepçe veya kanca sistemi kullanılarak, çatınızda bulunan çatı karkasına montaj yapılma işlemidir. Asma Çatı Dere sistemi içerisinde yer alan PVC, Bakır, Çinko, Galvanizli saç gibi alternatiflerde yer almaktadır. Eğer Çatı Dere Sistemleri içerisinde yer alan Asma Dere’yi tercih edecekseniz, kullanıma ek olarak köşe, kaporta, manşon ve inişi şeklinde kullanılacak yardımcı ekipmanlarında birbirine montajı sonucunda tamamlama işlemi yapılır. Geriye kalan çinko, bakır ve galvanizli saç dereleri ise, ek parçalar olarak, bitim noktaların ve iniş sistemlerinde kaynak yapılmak suretiyle kullanılmaktadır.
 
Gizli Dere:  Çatınızın üzerinde yer alan saçak üzerinde oluşturulan parapet duvarın arkasına gizlenmek suretiyle yapılan Çatı Dere Sitemleri arasındaki farklı bir tercihtir. Bunda ise, bakır ve çinko levha kullanılmaktadır.
 
Herhangi birisine karar kıldıktan sonra ihtiyacınız olan tek şey; profesyonel çalışmayı hedeflemiş ve müşteri odaklı işler yapan bir şirketle anlaşmak olacaktır. Zedizolasyon.com.tr tam olarak aradığınız şirket olmakla birlikte, uygun fiyat ve güven duygusunu tam anlamıyla aşılamasıyla birlikte, sizlere harika bir çözüm üretecektir.  İsteğinize göre şekil alabildiği kadar yardımcı olan ve kalitesinden asla taviz vermeyen bu sitem içerisinde sizlerde hizmet alabilir, keyifli anlarınızın bozulmasına veya kötü bir hava koşulunda direkt olarak çatınızın zedelenmesine şahit olmazsınız. Her koşulda garanti verilen ve uzun süreler kullanabileceğiniz tarzda yapıma tabii tutulan işlemlerimizin kalitesi, her zaman üst düzey olmasıyla birlikte, işlem aşamasında kullanılan malzemelerde üst düzey kalite içermektedir.