Her Türlü Polyurea Su İzolasyonu, Sprey Poliüretan Su Yalıtımı, Epoksi Kaplama ve Gizli Dere Çatı İzolasyonu Uzmanlık Alanımızdır

  • Destek Hattı 0 (216) 709 39 20
  • Adresimiz Tantavi Mahallesi Exen İstanbul
    F Kule, D:161 Ümraniye
  • Çalışma Saatlerimiz Pzt - Cum, 9AM - 6PM

İzolasyon Mu Dediniz!

Nemden Koru Ömrünü Uzat

Binaların en büyük tehlikesi nemdir. Nemin oluşumumda su ile başlar. Evlerin ve iş yerlerinin en önemli koruyucusu çatılardır. Çatının sağlamlığı binanın veya yapının ömrünü uzatacağı için su yalıtımı çok iyi yapılmalıdır. Çatı su yalıtımı gelişen Teknoloji sayesinde geliştirilen yalıtım malzemeleri sayesinde daha sağlıklı ve kaliteli işçilikler ortaya konulmaktadır.

Çatılarda yapılan bu işçilikler sayesinde tavanlarında koruması sağlanarak iç dekorasyonun muhafazası sağlanmaktadır. Çatıdan sızacak en küçük biz su damlacığı bırakacağı leke tavanda yapılan dekorasyona zarar verebilmektedir. Su sızıntı halinde başladığı akıntıya bulduğu yol üzerinden devam ederek hem içine işlediği duvara zarar verir hem de geçtiği yolu genişleterek etrafındaki her türlü yapı malzemesine zarar verebilmektedir.

Çatı su yalıtımı o derece önemli bir konu olmasının yanında o derecede ince işçilik gerektiren bir konudur. Bunun içinde günümüzde geliştirilen yeni yalıtım sistemleriyle çatılarda daha dayanıklı ve verimli ortamlar sağlayan kaplamalar kullanılmaktadır.
 
Çatı su yalıtımı malzemeleri üretimleri aşamasında geçirildikleri testlerde suya dayanıklılık konusunda incelenerek bina üzerlerine uygulanmaktadırlar. Çatılarda kullanılan su yalıtım malzemeleri ses ve ısı yalıtımından daha dayanıklı malzemelerden üretilmelidir. Isı ve  ses anlık olaylar ortaya koyduğundan telafi edilebilir çözümlerle geçiştirilebilirken çatı su yalıtımı konusunda ortaya çıkacak sorunlar daha maliyetli ve zaman alıcı çözümlerle telafi edilmektedirler.
 
Firmamız tarafından yapılan çatı su yalıtımı işleri garantili işçiliklerle ortaya konulmaktadır. Yapılan işçilikler sonrasında ortaya çıkacak su yalıtım sorunları da firmamız garantisinde kesintisiz hizmet sunumuyla günün her saati çözümler sağlanarak sıkıntılar giderilmektedir.
 
Yapılan çatı su yalıtımı malzemeleri bina içine herhangi bir koku ve insan sağlığına zarar verecek gaz oluşumu sağlamayan cinsten malzemeler olup doğal yollardan elde edilen hammaddelerden üretimleri gerçekleştirilmektedir. Çatı su yalıtımı binanın ömrünü uzatabilecek yapıda olduğu sürece yapılar uzun bir süre ayakta kalabilmektedir.