Her Türlü Polyurea Su İzolasyonu, Sprey Poliüretan Su Yalıtımı, Epoksi Kaplama ve Gizli Dere Çatı İzolasyonu Uzmanlık Alanımızdır

  • Destek Hattı 0 (216) 709 39 20
  • Adresimiz Tantavi Mahallesi Exen İstanbul
    F Kule, D:161 Ümraniye
  • Çalışma Saatlerimiz Pzt - Cum, 9AM - 6PM

İzolasyon Uygulamalarımız

Pvc Membran Su Yalıtım Uygulaması

PVC su yalıtım membranı, temelden çatıya ve tüm ara katlara kadar uygulanabilen ideal bir su yalıtım malzemesidir. Yalıtım filmi uygulanmadan önce yüzey sorunları giderilmelidir. Zeminde çukur veya çıkıntı olmamalıdır. Uygulanacak beton yüzeyi rutubetli veya rutubetli olmamalı ve yeterli priz süresi tamamlanmalıdır. İnşaat sektörünün temellerden çatılara, barajlardan lavabolara, tünellerden yer altı yapılarına kadar PVC su yalıtım örtülerine ihtiyacı olup, çeşitli iklim ve uygulama koşulları için güvenli tek katlı uygulama çözümleri geliştirmiştir.

Pvc membran uygulanacak yüzey kir, çamur vb. maddelerden arındırılmış olmalıdır. Öncelikle zemine bir kat asfalt astarı sürülmesi tavsiye edilir. Astarlar sadece yüzey problemlerini en aza indirmeye yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda tam olarak yapıştırılmış yüzeylerde filmin zemine yapışmasını da arttırır. Membranlar tamamen açılır, boyuna derzler minimum 10 cm bindirme ile döşenir ve başlıklar en az 15 cm örtüşür.