Her Türlü Polyurea Su İzolasyonu, Sprey Poliüretan Su Yalıtımı, Epoksi Kaplama ve Gizli Dere Çatı İzolasyonu Uzmanlık Alanımızdır

  • Destek Hattı 0 (216) 709 39 20
  • Adresimiz Tantavi Mahallesi Exen İstanbul
    F Kule, D:161 Ümraniye
  • Çalışma Saatlerimiz Pzt - Cum, 9AM - 6PM

İzolasyon Uygulamalarımız

Prefabrik Yapınızı Sprey Köpük İzolasyonu İle Güçlendirin!

 Prefabrik yapılar, hızlı kurulum, düşük maliyet ve taşınabilirlik gibi avantajlar nedeniyle son yıllarda popüler hale geldi. Ancak bu yapıların enerji verimliliği konusunda zayıf olabileceği bir gerçektir. İşte bu nedenle, prefabrik yapıların izolasyonu çok önemlidir.

Sprey köpük izolasyonu, prefabrik yapıların izolasyonu için popüler bir seçenektir. Bu izolasyon çeşidi, poliüretan köpüğü kullanarak yapıların duvarlarını, tavanlarını ve çatılarını kaplar. Bu sayede, prefabrik yapıların enerji kaybını önler ve iç mekan sıcaklığını korur.

Sprey köpük izolasyonu ayrıca suya dayanıklıdır ve çatıda oluşabilecek sızıntıları önleyebilir. Yangına dayanıklıdır ve çevre dostudur. Bu nedenle, prefabrik yapılar için en iyi izolasyon çözümlerinden biridir.

Siz de prefabrik yapınızın izolasyonunu güçlendirmek istiyorsanız, sprey köpük izolasyonunu tercih edebilirsiniz. Bizimle iletişime geçin, size en uygun izolasyon çözümlerini sunalım!