Her Türlü Polyurea Su İzolasyonu, Sprey Poliüretan Su Yalıtımı, Epoksi Kaplama ve Gizli Dere Çatı İzolasyonu Uzmanlık Alanımızdır

  • Destek Hattı 0 (216) 709 39 20
  • Adresimiz Tantavi Mahallesi Exen İstanbul
    F Kule, D:161 Ümraniye
  • Çalışma Saatlerimiz Pzt - Cum, 9AM - 6PM

Gizli Dere İzolasyonu

Çatı Dere Oluk

Çatı dere oluk, en kaliteli malzeme kullanımının sonucunda, kolay kolay yanmayıp, paslanmayıp ve yüksek sıcaklıktaki ısılara bile olağanüstü dayanıklılık sergileyerek hizmet verecek; 80 ila 100 yıllık kullanım ömrüne sahiptir. Eğrisel, Kürsel ve Konik gibi bütün yapı formlarına uygun olmasının yanı sıra; kuru, nemli, sıcak ve aklınıza gelebilecek tüm hava şartlarına dayanıklılığıyla da sizlere mükemmel bir çözüm üretecektir. Ayrıca hem geleneksek olarak bilinen eski yapılar üzerinde, hem de yeni yapılara uyumuyla da mükemmel bir görünüm sergiliyor. Her türlü yapıya uyum sağlayan, ev, otel, hastane, fabrika gibi tüm yapılarda hizmet verilebilecek olan çatı dere oluk içiniz rahat bir biçimde yaptırabileceğiniz ve düşünmeden kullanabileceğiniz güzellikte bir işçilikle sizlere sunulacaktır.
 
Zed İzolasyon sizlere mükemmel bir hizmet sunmanın ne kadar kolay olduğunu göstermenin vermiş olduğu güvenle birlikte, harika işçilik ve işinin ehli ustaları sayesinde, mükemmel sonuçlara erişeceğiniz çatı izolasyonu işlemlerinizi yapmakta siparişlerinizi beklemektedir. Piyasanın sayılı kaliteli şirketlerinden olan Zedizolasyon, en kısa zamanda yapımını bitireceği, yapım aşamasında da kontroller sağlayarak, kısa süre içerisinde sorunlarla karşılaşmamanız gereken Çatı Dere Oluk işlemlerinizi, en iyi biçimde sağlamaktadır.
 
Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren ustaların ellerinden çıkacak işlemlerinizin ciddi manada kaliteli olması, sizi ekstra yükten ve fazla masraftan kurtaracağı gibi, ilk yağmurda çöküntü vermesi ve sorunlarla karşılaşmanızın da önüne geçecektir. Ayrıca, eğer mevcutta hizmet almışsanız ve üstünden uzun süre geçmesine karşın sorunlarla karşılaşıyorsanız, temizlik ve bakım içinde bizlere başvurabilir, kaliteli hizmetimizden uygun fiyata yararlanabilirsiniz.
 
Her türlü çatı işlemlerinizi uzmanlıkla yaparak teslimat gerçekleştiren şirketimize, iletişim numaralarımızdan veya direkt olarak şirketimizi ziyaret ederek bildiride bulunabilir, en kaliteli hizmeti en iyi şekilde ve en uygun ücrete alabilirsiniz.