Her Türlü Polyurea Su İzolasyonu, Sprey Poliüretan Su Yalıtımı, Epoksi Kaplama ve Gizli Dere Çatı İzolasyonu Uzmanlık Alanımızdır

  • Destek Hattı 0 (216) 709 39 20
  • Adresimiz Tantavi Mahallesi Exen İstanbul
    F Kule, D:161 Ümraniye
  • Çalışma Saatlerimiz Pzt - Cum, 9AM - 6PM

Sprey Polyurea

Polyurea Sprey Cami Kubbeleri Su Yalıtımı

Son günlerin kaplama, su izolasyonu ve yalıtım konusunda en popüler ürünü olan polyurea sprey, profesyonel çözümler sunan bir kaplama malzemesidir. Polymer teknoloji olarak sıradan bir kaplama olmayan polyurea kaplama, yalıtım ve su izolasyonu bakımından tüm problemleri sıfırlayan kaliteli bir üründür.
 
Cami Kubbeleri İçin Polyurea Su Yalıtımı
 
Kullanım alanı bakımından oldukça geniş bir alanda uygulanan polyurea sprey, cami kubbelerinin su yalıtımında da kullanılmaktadır. Püskürtme yöntemi ile uygulandığından ek yeri bırakmamakta, mükemmel bir yalıtım sağlayarak sorunu tamamen ortadan kaldırmaktadır. Polyurea su izolasyonu iç ve dış mekânlarda her malzemede kesin sonuç veren, UV ışınlarına ve diğer dış etkilere dayanıklı ve esnek bir kaplama şeklidir. Hızla kuruması ve uygulanan alanın kısa sürede kullanıma açılması ise ayrı bir konfordur.
 
Polyurea fiyatları
 
Fonksiyonellik olarak mükemmel çözümler sunan polyurea sprey, 0 su yalıtımı sağlama özelliği ile en zor görünen yalıtım sorunlarını bile en pratik şekilde ve kesin olarak çözmektedir. Polyurea fiyatları uygulanacak alanın genişliğine, istenen kaplama kalınlığına ve kullanılacak ürün miktarına göre değişmektedir.
 
Su yalıtımı, izolasyonu veya kaplam sorunu yaşıyorsanız hemen firmamızı arayarak profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. İşinin ehli uzmanlarımız sizlere yol gösterecek ve kaplama istediğiniz alan için en uygun kaplama kalınlığını ve fiyatını verecektir. Kişisel ya da kurumsal su yalıtımı, izolasyonu ve kaplama taleplerini firmamıza iletebilir, en kaliteli hizmeti en ekonomik fiyatlarla alabilirsiniz.