Her Türlü Polyurea Su İzolasyonu, Sprey Poliüretan Su Yalıtımı, Epoksi Kaplama ve Gizli Dere Çatı İzolasyonu Uzmanlık Alanımızdır

  • Destek Hattı 0 (216) 709 39 20
  • Adresimiz Tantavi Mahallesi Exen İstanbul
    F Kule, D:161 Ümraniye
  • Çalışma Saatlerimiz Pzt - Cum, 9AM - 6PM

Sprey Poliüretan

Püskürtme Su Yalıtımı Üstünlükleri

Sprey poliüretan köpük halk arasında püskürtme su yalıtımı olarak da adlandırılan bir ısı yalıtım sistemidir. Diğer ısı yalıtım sistemlerine göre birçok fayda sağladığı üstünlükleri bulunmaktadır. Bunların başında ise maliyet unsuru gelmektedir. Dilerseniz üstünlük sağladığı hususlara birlikte göz atalım.
 
Maliyet: Diğer ısı yalıtım sistemlerine nazaran %70’lik bir tasarruf sağlar.
 
Ek Yer: Yaşam alanlarında sahip olduğunuz m2 bazından alanlardan fedakârlık etmenize gerek yoktur. Ek yer kaplamayan bir ısı yalıtım çeşididir.
 
Lamda Değeri: Isı yalıtım ölçümünü gerçekleştiren bu değer, püskürtme izolasyon uygulamasında minimum değerlere sahip olarak ilk tercih sebebi olmaktadır.
 
Kullanım Seçenekleri: Püskürtme izolasyon tüm yapılarda kullanılmaktadır. Taban kısmından çatı kısmına kadar kullanılabilen tek yalıtım malzemesi olarak kabul görür.
 
Uzun Ömürlü: Uzun vadeli kullanım için mükemmel bir tercihtir. Ayrıca kısmi de olsa ses yalıtımını da sağlamaktadır. Hava koşulları ve dış etkenlerden etkilenmemektedir. Aynı zamanda bina duvarlarının nefes almasını da sağlamaktadır.
 
Bakım Gerektirmez: Sürekli olarak bakım gerektirmez. Haşere ve bakteri üretmemektedir.
 
Tasarruf: Isı yalıtımı sonrasında yapacağınız tasarruf sayesinde elektrik, doğalgaz gibi enerji tüketimleri de minimum seviyeye düşeceğinden faturalarınızda da %40 oranında düşüş yaşanacaktır.
 
Eğer ki iyi bir yalıtım yapmak istiyorsanız ısı kayıplarını minimum dereceye düşürmeniz gerekmektedir. Su püskürtme sistemleri sayesinde maksimum yalıtım sağlamış olabilirsiniz. Dilerseniz iletişim bölümünden bizlere ulaşarak püskürtme su yalıtımı hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.