Her Türlü Polyurea Su İzolasyonu, Sprey Poliüretan Su Yalıtımı, Epoksi Kaplama ve Gizli Dere Çatı İzolasyonu Uzmanlık Alanımızdır

  • Destek Hattı 0 (216) 709 39 20
  • Adresimiz Tantavi Mahallesi Exen İstanbul
    F Kule, D:161 Ümraniye
  • Çalışma Saatlerimiz Pzt - Cum, 9AM - 6PM

Sprey Polyurea

Polyurea Sprey Açık Teras Su Yalıtımı Uygulaması

Yaşam alanlarındaki teras ve çatı gibi açık alanların yalıtım çözümlerinde kullanılan şap, kalebodur ve diğer çözümler ne yazık ki su yalıtımı alanında istenilen verimi ve etkinliği sağlamıyor. İzolasyon alanında klasik yöntemler yerine etkin ve verimli çözümler sunan polyurea su izolasyonu çözümlerini sunan firmamız çatı ve teras gibi açık alanlarda maksimum etkiye sahip yalıtım ve izolasyon çözümleri sunuyor.

Teras Alanlarında Su İzolasyonlarının Önemi;
 
Açık teras alanları yağmur ve kar gibi hava koşullarına doğrudan maruz kalan yaşam alanları. Açık teraslarda en fazla görülen sorun ise yapıda bulunan çatlaklardan meydana gelen su sızıntıları olarak dikkat çekiyor. Polyurea kaplama çözümleri haricinde tercih edilen tüm klasik izolasyon yöntemleri güneş ışınları, yağmur ve kar gibi hava koşulları karşısında mukavemet gösteremiyor. Zaman içerisinde oluşan çatlaklardan sızıntılar meydana gelerek geri dönülmez yapı sorunlarına yol açabiliyor.
 
Bu nedenlerle açık teras alanlarında polyurea yalıtım çözümlerinin tercih edilmesi gerekiyor. Polyurea kaplama İstanbul alanında hizmet sunan firmamız; İstanbul`un her ilçesi ve her yapı türü için açık teras izolasyon çözümleri sağlıyor.
 
Açık Teras Alanlarında Polyurea Tercih Edilmesinin Avantajları;
 
Açık teraslar için başarıyla uyguladığımız polyurea sprey uygulamaları; ekonomik olmalarının yanı sıra teknik anlamda da avantajlara sahip. Polyurea uygulamaları açık teras alanlarında aşağıda belirtilen avantajları ile dikkat çekiyor.
 
 * Polyurea çözümleri; güneş ışınlarına karşı dayanıklılık sağlıyor.
 * Sahip olduğu mekanik dayanım sayesinde polyurea; açık teras alanlarında yağmur ve kar gibi etmenler ile güneşin neden olduğu çatlamalara karşı koyuyor.
 * Polyurea çözümleri; darbeye karşı dayanıklılık özelliği ile uzun süreli kullanım sağlıyor.