Her Türlü Polyurea Su İzolasyonu, Sprey Poliüretan Su Yalıtımı, Epoksi Kaplama ve Gizli Dere Çatı İzolasyonu Uzmanlık Alanımızdır

  • Destek Hattı 0 (216) 709 39 20
  • Adresimiz Tantavi Mahallesi Exen İstanbul
    F Kule, D:161 Ümraniye
  • Çalışma Saatlerimiz Pzt - Cum, 9AM - 6PM

Hakkımızda

Hakkımızda

Geçmişten bu güne insan ihtiyaçlarının kesintisiz karşılanması gereken bir dünyada, artan ihtiyaçlarla birlikte gelişen ve aktif olarak kullanılan malzemelerin gelişimi insan hayatını son derece önemli ölçüde etkilemektedir. Zed izolasyon olarak onlarca yıldır insanların daha huzurlu, mutlu ve sağlıklı yaşayıp yüksek refah seviyesinde hayat sürmesi için çözümler sunmakta, bu çözümleri en kaliteli malzemeler ve son teknolojiyle birleştirerek en optimum seçeneği vermekten gurur duymaktayız. İstanbul Sancaktepe’ de yer alan merkezimizden tüm İstanbul ve çevresinde sürdürdüğümüz hizmetleri Zed izolasyon çözümleri satış destek hattı ile 7 / 24 gerçekleştirmekteyiz.
 
Vizyonumuz
Zed İzolasyon olarak su ve çatı izolasyonu, dış cephe yalıtım hizmetleri ve uzman çatı ustası hizmetleri ile sizlere garanti veren ve sorun çıkarmayan malzemeleri, teknolojinin sunduğu kolaylık ve ergonomikliğini, ustaların ve teknik personelinde en yetenekli ve tecrübelilerini sunmak vizyonumuzdur. Sadece İstanbul değil tüm çevre iller için de sunduğumuz uygulanabilir, en ekonomik çözümlerle izolasyon sektöründe öncü ve lider konumumuzu güçlendirmek vizyon hedeflerimizdendir.
 
Misyonumuz 
Siz değerli müşterilerimizin, izolasyon ve yalıtım ürünlerini bizlere sağlayan tedarikçilerimizin, çalışan kabiliyetli, tecrübeli ve insan odaklı hareket eden idari ve teknik personelimizin çok daha mutlu ve pozitif olacağı bir dünyayı hedeflerken, teknolojinin verdiği fırsatları izolasyon ve yalıtım dünyasına sunarak bir üretkenlik katmak misyonumuz olmuştur.