Her Türlü Polyurea Su İzolasyonu, Sprey Poliüretan Su Yalıtımı, Epoksi Kaplama ve Gizli Dere Çatı İzolasyonu Uzmanlık Alanımızdır

  • Destek Hattı 0 (216) 709 39 20
  • Adresimiz Tantavi Mahallesi Exen İstanbul
    F Kule, D:161 Ümraniye
  • Çalışma Saatlerimiz Pzt - Cum, 9AM - 6PM

Sprey Poliüretan

Sprey Poliuretan Kopuk Nedir?

Isı yalıtım malzemeleri arasında yeni parlayan yıldız Sprey Poliüretan köpük popülerliğini en iyi ısı yalıtım aracı olmasına borçludur. Kendi hacminin 30-40 katına kadar çıkabilen bu ürün ayrıca minimum ısı iletim katsayı değerlerine sahiptir. Büyüme tepkimesi ise saniye bazında maksimum birkaç saniye sürmektedir. Ülke ve dünya standartlarına göre en iyi yalıtım malzemesi olarak bilinmektedir.

 
3-4 farklı yalıtım malzemesinden elde edilen performansı Sprey köpükten elde edebilirsiniz. Tabi bu durum kullanılan yerin ve formülün durumuna göre değişkenlik gösterebilir. Kolay ve hızlı bir kullanım imkânı da sağlayan sprey yalıtım köpükler zaman açısından da büyük tasarruf sağlar.
 
Sprey Köpük hava bariyerleri, sızdırmazlık için kullanılan ürünler veya buhar geciktiricileri gibi birçok ürünün birlikte üstlendiği görevleri tek başına yerine getirmektedir. Günlük olarak iş gücü açısından 500-1500 m2 alana uygulanması performansa göre mümkün olmaktadır. Yapıların oluşum sürecinde sprey izolasyon uygulamalarında tercih edilmektedir. Çevre dostu olan sprey poliüretan köpük enerji tasarrufuna da elektrik, doğalgaz enerjisini azaltarak katkı sağlamaktadır.
 
Yapıların genel masraflarını oluşturan personel giderleri, iş gücü, malzeme maliyetleri gibi birçok konuda size avantaj sağlar. Sprey poliüretan fiyat konusunda da oldukça ekonomiktir. Isı yalıtım sürecinde aktif olarak rol alan bu ürünün talep edilen orana göre fiyatları değişkenlik göstermektedir. Size özel teklifler ve sprey poliüretan fiyatları için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.