Her Türlü Polyurea Su İzolasyonu, Sprey Poliüretan Su Yalıtımı, Epoksi Kaplama ve Gizli Dere Çatı İzolasyonu Uzmanlık Alanımızdır

  • Destek Hattı 0 (216) 709 39 20
  • Adresimiz Tantavi Mahallesi Exen İstanbul
    F Kule, D:161 Ümraniye
  • Çalışma Saatlerimiz Pzt - Cum, 9AM - 6PM

İzolasyon Mu Dediniz!

Su Yalıtımı Ve Avantajları

Su Yalıtımı Ve Avantajları
            Kentleşme medeniyetin yapılabilirliğini ortaya koyduğu gibi beraberinde bir takım sosyal sorunları da getirmektedir. Belediyeye yönelik sorunların yanında bina içinde fertlerin ortak girişimleriyle ya da bireysel çalışmalarla üstesinden gelmesi gereken sorunlar da söz konusudur. Bunlardan biri de her mekân için hassas derecede önemli olan yalıtım sorunudur.
 
            Yalıtım binalarda uygulanmasına ihtiyaç duyulan su, ses ve iklimsel değişikliklere karşı alınan tedbirlerdir. Bunlardan ses yalıtımı insan sağlığı üzerinde olumsuz etkisi olan gürültünün problem oluşturmaktan çıkarılmasıdır. Ayrıca tesisat ve yangın yalıtımı da modern kentleşmeyle ortaya çıkan sektörel çözümlerdir.
 
            Bunlar arasında çok önemli izolasyon çeşidi su yalıtımıdır. Su yalıtımı da denilen bu yalıtım çeşidinde alınan tedbirler sayesinde su sızması, su akması gibi stres yapan sorunlar ortadan kalkmaktadır. Firmamız tarafından verilen bu hizmet sayesinde binalardaki su yalıtım altyapısı kontrol edilmekte ve gerekli düzenlemelerle kalıcı çözümler sunulmaktadır. Suyun dışında nemin de yaşamsal mekânlara ciddi zararları vardır. Nemle ilgili de dayanıklı yalıtım çalışmaları firmamız tarafından verilmektedir.
 
            Su yalıtımın uygulama sahası çok geniştir. Binaların iç ve dış yaşamsal mekânlarına uygulanır, teçhizatların zarar görmesi engellenir. Ayrıca çatılara uygulanabilmektedir. Çatı su izolasyonu çok ihtiyaç duyulan ve çoğunlukla kalitesiz malzeme kullanımından doğan bir bina sorunudur. Ahşap, metal gibi farklı çatı yerleşkelerinde gerekli kaliteli malzemeler tarafımızdan yerleştirilerek su geçirgenliği tamamen ortadan kaldırılmaktadır.
 
            Gerek çatı gerekse duvar kaplamalarında dayanıklı su yalıtımı sayesinde toprak nemi, su akıntısı gibi yaşam konforunu bozacak sorunlar ortadan kalkar. Su yalıtımı bina içindeki her yere uygulanabilir. Mutfak, tuvalet, banyo, balkon, teras kısacası toprakla teması olan her yerde su izolasyonu işlemi mümkündür. Firmamızın hizmetlerinden çok memnun kalacaksınız. Bize sitemizdeki iletişim adreslerinden 7/24 mesaj bırakabilirsiniz.