Her Türlü Polyurea Su İzolasyonu, Sprey Poliüretan Su Yalıtımı, Epoksi Kaplama ve Gizli Dere Çatı İzolasyonu Uzmanlık Alanımızdır

  • Destek Hattı 0 (216) 709 39 20
  • Adresimiz Tantavi Mahallesi Exen İstanbul
    F Kule, D:161 Ümraniye
  • Çalışma Saatlerimiz Pzt - Cum, 9AM - 6PM

Sprey Polyurea

Polyurea Sprey Atık Su Devresi Uygulaması

Su yalıtımı, kaplama ve su izolasyonunun sağlanmasında en etkili sonucu ve Polyurea Sprey, püskürtme yöntemi ile pratik bir şekilde uygulanan ve uygulanan alanı kısa sürede kullanıma açan son teknoloji bir sistemdir. Kullanım alanı son derece geniş olup beton ve çelik zeminlerde korozyona ve aşınmaya karşı direnci arttırır.
 
 Polyurea Sprey Özellikleri
 
 -Su geçirmez
 -Tüm yapılara uygundur
 -Hızlı ve pratik bir şekilde uygulanır.
 -Aşınmaya ve korozyona karşı direnç sağlar
 -Ek yeri yoktur
 -Yüksek sıcaklıklara, kimyasal ve mekanik etkilere karşı dayanıklıdır
 -Her hava koşuluna karşı dayanıklıdır
 -VOG içermediği için içme suyunda rahat uygulanır
 -Hızlı korur ve koku oluşturmaz.
 
 Atık Su Devresinde Polyurea Sprey Kullanımı
 
Polyurea sprey atık su devresinde de kullanılan etkili bir kaplama ve izolasyon ürünüdür. Atık su borularında yapılan polyurea kaplama sonrası boruların ömrü uzamakta, kimyasal koruma ve su izolasyonu sağlanmaktadır. Polyurea su izolasyonu ile su geçirmezlik özelliği kazanan atık su borularının herhangi bir sızıntı yapması da önlenmiş olur. Sprey polyurea kullanımı son derece kolay ve sağladığı etki inanılmazdır.
 

 

Su izolasyonu, su yalıtımı ve kaplama konularında profesyonel çözümler üreten firmamız, her ev ve iş yerinde en etkili ve kesin sonuç veren Polyurea Sprey uygulamaları ile sektörün en kaliteli hizmetini sunmaktadır. Kısa sürede, kesin ve garantili sonuç almak için Polyurea Sprey uygulamasını deneyin ve yaşam kalitenizi arttırın.