Her Türlü Polyurea Su İzolasyonu, Sprey Poliüretan Su Yalıtımı, Epoksi Kaplama ve Gizli Dere Çatı İzolasyonu Uzmanlık Alanımızdır

  • Destek Hattı 0 (216) 709 39 20
  • Adresimiz Tantavi Mahallesi Exen İstanbul
    F Kule, D:161 Ümraniye
  • Çalışma Saatlerimiz Pzt - Cum, 9AM - 6PM

İzolasyon Mu Dediniz!

Ne Sıcak Ne Soğuk Olsun, İkisinin Ortası

 Yalıtım, barınma sağladığımız, çalıştığımız mekânların herhangi bir ek cihaz ve malzemeye gerek duymadan var olan ısıyı dengelemek amacıyla koruyucu bir kalkandır şeklinde tanımlanabilir. Son zamanlarda küresel ısınmaya bağlı olarak mevsim döngüsünde değişikliklerin olması, ülkemizin dört mevsimi yaşayan bir merkezde yer alması sebebiyle mekânlarımızda bu sistemin kullanılması kaçınılmaz olmuştur. Yalıtım sistemi kurulmayan bina ve diğer barınma mekânlarında aşırı soğuma ve aşırı ısınma olgusu kaçınılmazdır.

            Gelişen teknoloji ile beraber insanoğlu bu konuda yapmış olduğu çabalar neticesinde yalıtım sistemleri keşfetmiş ve kullanım alanlarında olması için çalışmıştır. Yalıtım Firmaları da insanlığa sunulan bu hizmetin üstlenicisi olmuştur. Bu firmalar kalite standartlarına bağlı olarak kaliteli malzeme üretimi, kullanılacak malzemelerin farklı bileşkeleri kullanarak daha sağlıklı ve verimli olması için entegresi, hangi yapılarda hangi ebat ve bileşkelerden oluşan yalıtımın kullanılması gibi birçok konuda yüksek hassasiyetle çalışmaktadırlar.

            Temel prensip olarak yalıtım mevsim döngüsünü en aza indirerek aslında sıcak mevsimde serinliği, soğuk mevsimlerde sıcaklığı göz önünde bulundurarak bir bakıma dışardan bir klimaya benzetilebilir. Yalıtım Firmaları aynı şekilde üretim ve kullanım aşamasındaki tüm malzemenin defalarca kontrolünü ve tüketicinin bu konuda danışmanlığını da yapmaktadır. Çünkü her tüketici kendisi için en iyi olanı ister.
 
            Kalite standardını yakama çabası insanların temel yaşam alanları evler olduğu için vazgeçilmez mekânlar arasında yer almaktadır. Gelişen dünya nüfusu ve tüketici toplum eğilimi, bunlara bağlı olarak artan endüstriyel ve inşaat çalışmaları da bu konuda etkili olmaktadır. Bu çerçevede büyük sorumluluk yüklenen Yalıtım Firmaları, yalıtım malzemeleri,İnsanlık için en iyisini ve en verimlisini sunma gayreti içerisindedir.
 
            Dediğimiz gibi vazgeçilmezler arasında yer alan apartman, müstakil ev, villa, yazlık... gibi mekânlar için önemli olan yalıtım sistemleri gelişen toplum döngüsü için önemli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Yalıtım konusunda yalıtım firmaları ile görüşüp en sağlıklı bilgilere ulaşabilirsiniz.