Her Türlü Polyurea Su İzolasyonu, Sprey Poliüretan Su Yalıtımı, Epoksi Kaplama ve Gizli Dere Çatı İzolasyonu Uzmanlık Alanımızdır

  • Destek Hattı 0 (216) 709 39 20
  • Adresimiz Tantavi Mahallesi Exen İstanbul
    F Kule, D:161 Ümraniye
  • Çalışma Saatlerimiz Pzt - Cum, 9AM - 6PM

Sprey Polyurea

Polyurea Sprey İçme Suyu Deposu Su Yalıtımı Uygulaması

Su Deposu İzolasyonuSu deposu temizlik ve yalıtımı insan sağlığı için son derece önemlidir. Suyun muhafaza edildiği deponun tüm mikroplardan arındırılmış olması ve su yalıtım uygulamaları ile başta UV ışınları olmak üzere suyun kalitesini olumsuz etkileyecek dış etkilere karşı korunmuş olması gerekir.
 
Polyurea sprey kaplama
 
Polyurea sprey kaplama, içme suyu depolarının yalıtımında kullanılan son teknoloji bir üründür. Hızlı bir şekilde uygulanan ve kısa sürede kuruyarak etkili bir yalıtım sağlayan polyurea su izolasyonu, ek yersiz olması ve darbelere karşı dayanıklı olması ile güçlü bir koruma sağlar. Solvent içermemesi içme suyu depolarında rahat kullanımını sağlamakta, su depolarının etkili bir şekilde yalıtımını sağlayarak suyun uzun süre sağlıklı bir şekilde muhafaza edilmesine imkân sunmaktadır.
 
Polyurea sprey su izolasyonu fiyatları
 
İçme suyu deposu su yalıtımında kullanılan polyurea kaplama, geleneksel yöntemlere göre hızlı ve kesin çözüm üreten bir yöntemdir. Polyurea sprey su izolasyonu fiyatları uygulanacak polyureanın miktarına ve kullanım alanına göre uygulanacak polyurea kalınlığına göre değişmektedir. Su deposu yalıtımında farklı kalınlıkta yalıtım istendiğinden ki genelde 2 ya da 3 mm kaplama istenir fiyatlar değişkenlik gösterir.
 
Uzun yıllar garantili olan Polyurea sprey yalıtımı için fiyat teklifi alınırken uygulanacak olan zeminin cinsi, alanın toplam ölçüsü ve polyurea kaplama kalınlığı belirtilmeli, gerektiğinden Polyurea sprey tedarikçilerinden destek alınmalıdır. Profesyonel kadrosu ile her zaman müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız, su yalıtım, kaplama ve izolasyon işlerinde projenin başından teslimine dek müşterisinin yanında olan lider bir firmadır.